RN
TwitterFacebook

Ostrołęka: OCK zbiera pomysły na wydarzenia kulturalne

Ostrołęckie Centrum Kultury zaprasza wszystkich ostrołęczan do składania propozycji działalności kulturalnej placówki. Proponowane pomysły mogą dotyczyć każdego wydarzenia kulturalnego, od wystaw w Galerii Sztuki po skecze kabaretowe a cała inicjatywa dyrektora OCK ma być odpowiedzią na mieszkańców, którzy niechętnie korzystają z obecnie przedstawionych atrakcji.

Chcemy, aby mieszkańcy mieli wpływ na działalność kulturową miasta – mówi Tadeusz Wiśniewski, dyrektor Ostrołęckiego Centrum Kultury.Ostrołęckie Centrum Kultury przygotowuje program rozwoju działalności na kolejne lata. Przy opracowywaniu tego dokumentu korzystamy z doświadczeń i wiedzy własnej kadry, działaczy kultury ale bardzo nam zależy na tym by w programie rozwoju OCK znalazły się też oczekiwania i pomysły mieszkańców naszego miasta.

Ostrołęczanie swoje propozycje mogą składać do 10 września – papierowo, elektronicznie oraz, do czego najbardziej zachęca dyrektor, osobiście w placówce podczas zwykłej rozmowy. Wybrane zostaną te, które w największym stopniu odpowiedzą na potrzeby mieszkańców.

Mateusz Święcicki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *