RN
TwitterFacebook

Ostrołęka: Od września strefa bezpłatnego parkowania będzie poszerzona

Władze Ostrołęki ogłosiły, że od września zmniejszy się liczba płatnych miejsc parkingowych. Sprawdźcie, gdzie będzie można stać za darmo. 

Do końca sierpnia 2019 r. aż 867 miejsc postojowych w Ostrołęce wymaga uiszczenia opłaty. Po zmianach pozostanie tylko 210 płatnych miejsc parkingowych informuje Piotr Potulski, rzecznik prasowy ostrołęckiego magistratu.

Strefa płatnego parkowania skurczy się do fragmentów ulic: Prądzyńskiego (od ul. Inwalidów Wojennych do ul. Kopernika), Kopernika (od ul. Fieldorfa „Nila” do ul. Prądzyńskiego) i Inwalidów Wojennych (od ul. Fieldorfa „Nila” do ul. Prądzyńskiego).

Miejsca parkingowe, które od 1 września będą bezpłatne znajdują się na ulicach: gen. Augusta Emila Fieldorfa „Nila”, Bartosza Głowackiego, Jana Kilińskiego, Wiktora Gomulickiego, Gołębiej, Tadeusza Kościuszki, Placu 1 Maja, Placu gen. Józefa Bema, Świętokrzyskiej, gen. Ludwika Bogusławskiego, Króla Stanisława Leszczyńskiego, Józefa Piłsudskiego, i części ul. Mikołaja Kopernika (oprócz odcinka od ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa „Nila” do ul. Prądzyńskiego).

UM Ostrołęka/pg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *