RN
TwitterFacebook

Ostrołęka. Pijany groził swoim rodzicami, zatrzymała go policja

Pijany groził swoim rodzicami, zatrzymała go policja. Policjanci z Ostrołęki zatrzymali mieszkańca miasta, który wywołał awanturę, podczas której groził swoim rodzicom. 

Wczoraj (11.03.) o godzinie 18:50 dyżurny ostrołęckich policjantów został powiadomiony o interwencji związanej z przemocą domową. Według osoby zgłaszającej pijany i agresywny mężczyzna wszczął awanturę domową podczas której groził swoim rodzicom. Mężczyzna miał być agresywny i chciał zniszczyć wyposażenie domu.Mężczyzna był agresywny i wulgarny, a jego przestraszeni rodzice powiedzieli, że boją się o swoje życie, ponieważ nie wiedzą do jakiego momentu ich syn w napadzie furii może się posunąć.

– Na miejscu oprócz osób zgłaszających policjanci zastali 35-letniego mieszkańca Ostrołęki, który znajdował się pod silnym wpływem alkoholu. Ponadto był bardzo pobudzony i zachowywał się agresywnie. W związku z realnym zagrożeniem życia i zdrowia członków rodziny ostrołęczanin został z obezwładniony i osadzony w policyjnym areszciemówi podkomisarz Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

35-latek przebywa w areszcie policyjnym i niedługo zostaną postawione mu zarzuty znęcania się.

SK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *