RN
TwitterFacebook

Ostrołęka: Plenerowy Festiwal Teatralny Inqubator

Bez parady ulicami miasta i tylko w plenerze – Festiwal Teatralny Inqbator w Ostrołęce odbędzie się, ale z ograniczeniami. Dodatkowo jedenasta edycja wydarzenia potrwa w tym roku tylko dwa dni.

Dołożyliśmy starań, żeby wydarzenie nie straciło na jakości – mówi Tadeusz Wiśniewski, dyrektor Ostrołęckiego Centrum Kultury:

– Wyjątkowość polega jeszcze na tym, że staramy się mimo tej pandemii nie umniejszyć rangi wydarzenia. W prawdzie będzie to trwało dwa dni, 11-12 września, ale wydarzeń będzie łącznie tyle, co moglibyśmy spokojnie zmieścić w dniach trzech.

Festiwal odbędzie się z zachowaniem środków ostrożności:

– Nam wszystkim zależy na tym, żeby Ostrołęka miała tych wydarzeń kulturalnych jak najwięcej, mimo tej sytuacji jaka panuje, ale to jest możliwe wtedy, kiedy dokładnie współdziała i organizator, i widz. Także bardzo proszę o przestrzeganie zasad, czyli odległość i maseczki na twarzach. I proszę się nie buntować. To nie jest wymysł, to jest konieczność, bo strefy żółte i czerwone pojawiają się naszym kraju.

XI edycja Festiwalu Teatralnego Inqbator odbędzie się w dniach 11-12 września. Pierwszy spektakl pt. “Pani i Pan O.” w wykonaniu Teatru Pantomimy MIMO na parkingu przy ulicy Prądzyńskiego o 17:00.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *