RN
TwitterFacebook

Ostrołęka: Policja szuka świadków kolizji i dwóch uszkodzeń samochodu

Ostrołęccy policjanci poszukują świadków kolizji, która miała miejsce na początku października przy parkingu Stora Enso oraz uszkodzeń samochodów, do których doszło pod koniec września przy ul. Jana Pawła II i 11 listopada. 

Pierwsza sytuacja miała miejsce 01.10.2019 o godzinie 05:10 na ulicy Aleja Wojska Polskiego. W obszarze parkingu samochodowego StoraEnso (brama towarowa) nieznany kierujący pojazdem ciężarowym wykonując manewr cofania na parkingu nie zachował ostrożności, w wyniku czego doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Renault wraz z naczepą marki LAG. Sprawca zdarzenie nie zatrzymując się oddalił się z miejsca zdarzenia w kierunku I AWP.

Jedno z uszkodzeń samochodu miało miejsce 27 września o godz. 11.30 – 12.15  przy ul Jana Pawła II. Na parkingu przed sklepem doszło do uszkodzenia pojazdu marki Mercedes o początkowym numerze rejestracyjnym LU , po czym sprawca odjechał.

Natomiast 29 września w godzinach od 03:00 do 04:00 na ulicy 11 Listopada, również na parkingu, kierujący pojazdem prawdopodobnie marki Ford Focus koloru bordowego początkowych numerach rejestracyjnych PK wykonując manewr cofania na parkingu samochodowym uszkodził inny zaparkowany pojazdu marki Jaguar o nr. rej. WOS, po czym również odjechał z miejsca.

Osoby, które mają wiedzę na ten temat lub były bezpośrednimi świadkami, proszone są o kontakt z Dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce tel. 029-760-14-25 lub 997.

KMP w Ostrołęce/pg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *