RN
TwitterFacebook

Ostrołęka: Policjanci z wydziału patrolowego pokazali swoją siłę na zawodach

Kolejni funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce zajęli czołowe miejsca podczas zawodów sportowych. Mowa o policjantach z ostrołęckiego wydziału patrolowego, którzy zdecydowanie wygrali walki podczas gali Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów.

Na gali Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów organizowanej przez Fight Academy Ostrołęka, wystartowali policjanci z Wydziału Patrolowego Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce – sierż. Łukaszu Miłek oraz st. post. Łukaszu Ceberek.

Obydwaj policjanci swoje walki wygrali z dużą przewagą. Łukasz Miłek pokonał swojego rywala w formule Kickboxingu, natomiast Łukasz Ceberek w boksie.

– To wyróżniający się policjanci – mówi Zastępca Naczelnika Wydziału Patrolowego kom. Robert Stypinski.Cieszę się że mam takich funkcjonariuszy, którzy wielokrotnie swoją postawą udowodnili, że bezpieczeństwo naszych mieszkańców jest dla nich sprawą priorytetową.

Ponadto sierż. Łukasz Miłek zajął w 2017 roku 1 miejsce na zunifikowanych Mistrzostwach Polski federaci kickboxingu w kat. Ufr – 80 kg, 2 miejsce w kategorii Kick light – 80 kg oraz wygrał w tym roku Kurpiowską Kuźnię Mistrzów.

Z kolei st. post Łukasz Ceberek zajmował w ciągu ostatnich lat czołowe miejsca w formule junior MMA, m.in. na Mistrzostwach Mazowsza w Wołominie, Pucharze Polski w Sochaczewie oraz otwartym Pucharze Warmii i Mazur w Barczewie. Ostatnie zwycięstwo odniósł także na ostrołęckiej gali kilka dni temu.