RN
TwitterFacebook

Ostrołęka: Powołano nowego zastępcę komendanta policji

Podinsp. Andrzej Siurnicki został powołany na funkcję zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Ostrołęce. Uroczyste wręczenie nominacji odbyło się w miniony piątek, 2 sierpnia. 

fot. KMP w Ostrołęce

Podinsp. Andrzej Siurnicki z Komendą Miejską Policji w Ostrołęce związany jest od 20 maja 1996 roku. Swoją służbę w jednostce rozpoczął od Kompanii Patrolowo-Interwencyjnej, następnie był w Rewirze Dzielnicowych, Zespole Techniki Kryminalistycznej, Wydziale dw. z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją.

Jego predyspozycje do kierowania zasobami ludzkimi oraz właściwe podejście do drugiego człowieka zostały szybko docenione zarówno przez przełożonych, jak też współpracowników. Dlatego podinsp. Siurnicki objął stanowisko Kierownika Referatu Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce, a następnie Naczelnika Wydziału Patrolowego i Naczelnika Wydziału – Sztab Policji.

Wiedza, doświadczenie zawodowe i predyspozycje podinspektora zaowocowały tym, że Komendant Wojewódzki Policji zs. w Radomiu powierzył mu obowiązków na stanowisku Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Ostrołęce.

W uroczystej zbiórce, która odbyła się 2 sierpnia, wzięła udział kadra kierownicza Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce, policjanci i pracownicy cywilni z poszczególnych wydziałów, Komisariatu Policji w Myszyńcu i podległych Posterunków. Nie zabrakło również funkcjonariuszy policji z jednostek zamiejscowych.

KMP w Ostrołęce

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *