RN
TwitterFacebook

Ostrołęka: Prezydent pod gradem pytań mieszkańców [FOTO]

Łukasz Kulik spotkał się (23.09.) z mieszkańcami miasta po to, aby odpowiedzieć im bezpośrednio na nurtujące ich pytania. Uczestnicy spotkania zasypywali prezydenta pytaniami o rozwój infrastruktury drogowej oraz o plany rozwoju miasta. 

Mieszkańcy zgłaszali również problemy problemy z parkowaniem po wprowadzeniu bezpłatnej strefy parkowania na Starym Mieście. Zgłaszano również, że niektórzy mieszkańcy Ostrołęki ogrzewają swoje domy nie tylko drewnem czy węglem, a to powoduje narastający problem smogu.

Takie spotkania mają dla mnie charakter poglądowy. Dzięki nim mogę dostrzec pewne problemy, których nie widać z ratusza. Mam nadzieje, że takie rozmowy będą odbywały się cyklicznie. Mam również nadzieje, że na kolejnych spotkaniach będzie więcej osób i dojdziemy do takiego momentu, gdy mieszkańcy na nasze spotkania nie będą przychodzili tylko z problemami, ale również z ciekawymi pomysłami mówił po rozmowie prezydenta Łukasz Kulik.

Na spotkaniu byli również przedstawiciele wielu wydziałów urzędu miasta, którzy również byli do dyspozycji mieszkańców Ostrołęki. Kolejne takie spotkanie planowane jest za trzy miesiące.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *