RN
TwitterFacebook

Ostrołęka: Przebudowa ul. Słowackiego – tymczasowa zmiana organizacji ruchu

W piątek, 3 kwietnia, Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych „Ostrada” wprowadzi czasową zmianę organizacji ruchu na przebudowywanej ul. Słowackiego w Ostrołęce.  Dotyczy to także zmian w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. 
 
Tego dnia zostanie zamknięty odcinek drogi wojewódzkiej nr 627 – ul. Juliusza Słowackiego w Ostrołęce od skrzyżowania z ul. Gabriela Narutowicza do skrzyżowania z ul. Stefana Żeromskiego. Wykonawca wyznaczył objazdy. 
 
Objazd dla ruchu tranzytowego (osobowego i ciężarowego) odbywać się będzie poza granicami administracyjnymi miasta Ostrołęki – po terenie gminy Rzekuń. 
 
Trasa objazdu od strony miasta Ostrołęki: z ul. Ostrowskiej na nowym rondzie (skrzyżowanie ul. Przemysłowej, Ostrowskiej i Żołnierzy Armii Krajowej) w lewo w ulicę Przemysłową, na skrzyżowaniu z ul. Ławską w prawo, w kierunku miejscowości Susk Nowy, następnie w prawo, w ul. Mazowiecką w kierunku Rzekunia i drogi wojewódzkiej nr 627. 
 

Objazd tylko dla autobusów i ruchu lokalnego – samochodów poniżej 3,5t przewidziany jest ul. Stefana Wyspiańskiego. Trasa objazdu: ul. Juliusza. Słowackiego, Gabriela Narutowicza, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Żeromskego, Juliusza Słowackiego. 

UM Ostrołęka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *