RN
TwitterFacebook

Ostrołęka: Ruszyły zapisy na VI Ostrołęcki Bieg Papieski

Ruszyły zapisy do VI Ostrołęckiego Biegu Papieskiego na dystansie 3 km, który odbędzie się w Niedzielę Palmową 5 kwietnia 2020 roku. Udział w biegu jest bezpłatny. 

Do udziału w imprezie organizatorzy zapraszają zarówno doświadczonych biegaczy, jak i tych początkujących, dla których ten bieg może być początkiem przygody ze sportem, wszystkich, którzy zechcą aktywnie spędzić wolny czas w niedzielne popołudnie, aby w ten sposób oddać hołd wielkiemu Polakowi, św. Janowi Pawłowi II, patronowi Ostrołęki w 6. rocznicę jego kanonizacji i 15. rocznicę śmierci.

Bieg na dystansie 3 kilometrów będzie wiódł po malowniczych i historycznych miejscach Starego Miasta Ostrołęki, tą sama trasą, jak w ubiegłym roku: ulicą Szwedzką, dołem wzdłuż ulicy Spacerowej, Staromostową, Pl. Gen. Józefa Bema, Bartosza Głowackiego, Wiktora Gomulickiego, Stanisława Staszica, gen. Ludwika Bogusławskiego, Mikołaja Kopernika. Start i meta biegu usytuowane będą przy pomniku Papieża Jana Pawła II, przy Kościele pw. Nawiedzenia NMP w Ostrołęce (ul. Szwedzka 2).

Mapa Biegu Papieskiego mat. organizatora

Start Biegu planowany o godzinie 14.45.

Udział w biegu jest nieodpłatny.

Limit miejsc: 250 (decyduje kolejność zgłoszeń).

Zapisy elektroniczne na stronie klubu: www.uks-clan.cba.pl lub na stronie www.protimer.pl aktywne do 2 kwietnia 2020 r. do godziny 15:00 lub do wyczerpania limitu miejsc. Elektroniczny pomiar czasu przez Firmę Protimer zapewnia po raz kolejny C.H.U. Galeria Bursztynowa w Ostrołęce. Regulamin, program minutowy, mapa trasy oraz stosowne  oświadczenie i więcej informacji na stronie klubu UKS CLAN www.uks-clan.cba.pl.

Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody

Program minutowy:

  • 10.00 – 14.00 Otwarcie biura zawodów (namiot na placu przy Kościele Farnym od strony parkingu – weryfikacja zawodników, odbiór numerów startowych)
  • 13.00 Msza święta
  • 14.00 – 14.30 Rozgrzewka
  • 14.30 Oficjalne otwarcie
  • 14. 40 Powitanie zawodników na linii startu,
  • 14.45 Start VI Ostrołęckiego Biegu Papieskiego
  • 15.15 Zakończenie biegu
  • ok. 15.30 Ogłoszenie wyników, wręczenie pucharów, medali i nagród
  • 15.45 Zakończenie imprezy

mat. organizatora

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *