RN
TwitterFacebook

Ostrołęka: Spółdzielnia mieszkaniowa postanowiła sama zadbać o bezpieczeństwo swoich lokatorów

Rząd podejmuje zdecydowane działania, aby walczyć z epidemią. Lokalne samorządy przeznaczają dodatkowe środki finansowe na szpitale, do walki z epidemią koronawirusa włączają się wszyscy. Również jedna z ostrołęckich spółdzielni mieszkaniowych podjęła na swój kosz zdecydowane działania.

O tym, jakie to działania mówi Joanna Kamińska, prezes spółdzielni mieszkaniowej „Strażak”:

W związku z gwałtownym rozpowszechnianiem się wirusa. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo swoich mieszkańców zarząd podjął decyzje o codziennej dezynfekcji na klatkach schodowych poręczy oraz klamek. Odbyła się również dezynfekcja wszystkich klatek schodowych oraz zostały powieszone przed wejściem na klatkę pojemniki z płynem antybakteryjnym.

Prezes spółdzielni mieszkaniowej „Strażak” kieruje również apel do wszystkich wspólnot mieszkaniowych.

– Zdaje sobie sprawę, że nasza spółdzielnia jest małą spółdzielnią, bo mamy tylko trzy klatki. Ale zachęcamy wszystkie spółdzielni i wspólnoty mieszkaniowe w Ostrołęce do podjęcia takich samych działań, dbając o bezpieczeństwo swoich mieszkańców.

Wszystkie działania ukierunkowane na walkę z koronawirusem były inicjatywą spółdzielni i zostały zrealizowane ze środków wspólnoty mieszkaniowej.

SK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *