RN
TwitterFacebook

Ostrołęka. Uwaga kierowcy! Ponowna zmiana organizacji ruchu

W piątek (16.10) w godz. 14.15-18.00 nastąpi czasowa zmiana organizacji ruchu na Starym Mieście i osiedlu Traugutta w Ostrołęce.  Zamknięte będą wjazdy: w ulicę Świętokrzyską od strony ul. Kościuszki i w Plac 1 Maja od strony ul. Gomulickiego. Ale to nie wszystkie zmiany.

Zamknięta będzie też ulica Kurpiowska na wysokości skrzyżowania z ul. Kickiego. Dla usprawnienia ruchu przedłużony będzie wewnętrzny pas ul. Mostowej w kierunku mostu im. kard. Stefana Wyszyńskiego.

Z kolei na placu 1 Maja i wlocie z ul. Warszawskiej i Stacha Konwy do ronda im. ks. Siemowita III ruch będzie kierowany ręcznie.

Kierowcy zjeżdżający z mostu im. gen. A. Madalińskiego w kierunku Ostrołęki będą kierowani w ul. Króla Jana Kazimierza, a następnie Berka Joselewicza. Zablokowane będą wjazdy na plac Bema i w ulice Kilińskiego od strony ul. Obozowej.

Kierowcom samochodów osobowych sugerujemy wyjazd z miasta mostem im. gen. A. Madalińskiego. Dla Państwa wygody zaznaczyliśmy najszybszą trasę na załączonej grafice zieloną linią. Prosimy o stosowanie się do sygnałów nadawanych przez osoby kierujące ruchem.

Czasowa zmiana związana jest z rozpoczętymi pracami zmierzającymi do poprawy płynności ruchu kołowego na ulicach Starego Miasta. W tym celu przeprowadzimy obserwację natężenia ruchu drogowego.

UM w Ostrołęce

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *