TwitterFacebook

Ostrołęka: Wyjątkowy koncert w Klubie Oczko [FOTO]

Piosenki i skecze w ostrołęckim klubie Oczko czyli „Tak to już z nami jest”. To ostatni koncert tegorocznych maturzystów, artystów „Studia Piosenki”. Młodzież wykonała skecze i piosenki kabaretowe. Było wiele śmiechu, ale też i zaskoczenia wśród publiczności.

Widownia pozytywnie odniosła się do koncertu jaki zagwarantowali tegoroczni maturzyści. Pod wodzą Wojciecha Kraszewskiego młodzież, chcąc pożegnać się z ostrołęcką publicznością, zaaranżowała spektakle i utwory muzyczne, które na pewno zostaną w pamięci publiczności. Chcąc urozmaicić spotkanie wykonawcy w przerwach muzycznych prezentowali monologi. W humorze pokazano postrzeganie spraw codziennych z perspektywy mężczyzn i kobiet.

Maturzystki występujące w koncercie zapewniają, że mimo pożegnania z ostrołęcką sceną będą starały się kontynuować swoje umiejętności. Potwierdza to Łucja, jedna z występujących:

Czuje się bardzo spełniona tym, że weszłam na scenę i zrobiłam co do mnie należy. Zostało to odebrane z wielką radością i uznaniem. Za co jestem bardzo wdzięczna.

Artyści odegrali monologi, skecz egzaminu studenckiego, skecz serialu brazylijskiego oraz utwory muzyczne solo i zespołowo. Planowany koncert był zaskoczeniem, a zarazem dobrą zabawą dla publiczności. Przed publicznością wystąpili: Sylwia Czernysz, Łucja Nalewajk, Marta Niźnik i Tomasz Mikulski – gitara.

Rafał Święcicki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *