RN
TwitterFacebook

Ostrołęka: Zaatakował nożem obcego mężczyznę i uciekł

Policjanci zatrzymali 40-latka, który w klatce jednego z bloków przy użyciu niebezpiecznego narzędzia zaatakował nieznanego mu mężczyznę. Poszkodowany w wyniku ataku agresora doznał zranienia dłoni i brzucha.

Całe zajście miało miejsce wczoraj (13.01.) po godz. 18. Nożownik zaatakował 27-letniego mężczyznę, który schodził po schodach. O zdarzeniu policje poinformowała żona poszkodowanego. 

Nożownik zaatakował w na klatce schodowej. Wczoraj (13.01.2020) czterdziestoletni nożownik około godziny osiemnastej ranił mieszkańca jednego z ostrołęckich bloków nożem. Zajście zgłosiła żona poszkodowanego.

Mężczyzna w wyniku ataku doznał zranienia dłoni i brzuchamówi podkomisarz Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.Po odparciu ataku przez poszkodowanego sprawca uciekł. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce, szybko ustalili tożsamość sprawcy.

Okazał się nim 40-letni mieszkaniec Ostrołęki. Został on zatrzymany w mieszkaniu tego samego bloku. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi wydział dochodzeniowo-śledczy policji w Ostrołęce pod nadzorem Prokuratury.

SK/red. pg

2 kommentarze

  1. staku Odpowiedz

    Zakatował? Na szczęście chyba nie do końca.

  2. staku Odpowiedz

    W tytule też „zakatował”!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *