RN
TwitterFacebook

Ostrołęka: Zmiana organizacji ruchu na Starym Mieście

W piątek (18 grudnia), a także od poniedziałku do środy (21-23 grudnia) w godz. 14.30-19.00 nastąpi czasowa zmiana organizacji ruchu na Starym Mieście i osiedlu Traugutta w Ostrołęce.

Zamknięte będą wjazdy:
– w ulicę Świętokrzyską od strony ul. Kościuszki,
– w Plac 1 Maja od strony ul. Gomulickiego.

Zamknięta będzie również ulica Kurpiowska na wysokości skrzyżowania z ul. Kickiego. Dla usprawnienia ruchu przedłużony będzie wewnętrzny pas ul. Mostowej w kierunku mostu im. kard. Stefana Wyszyńskiego. Z kolei na placu 1 Maja i wlocie z ul. Warszawskiej i Stacha Konwy do ronda im. ks. Siemowita III ruch będzie kierowany ręcznie.

Kierowcy zjeżdżający z mostu im. gen. A. Madalińskiego w kierunku Ostrołęki będą kierowani w ul. Króla Jana Kazimierza, a następnie Berka Joselewicza. Zablokowane będą wjazdy na plac Bema i w ulicę Kilińskiego od strony ul. Obozowej.

Kierowcom samochodów osobowych sugerowany jest wyjazd z miasta mostem im. gen. A. Madalińskiego.

Czasowa zmiana związana jest z rozpoczętymi pracami zmierzającymi do poprawy płynności ruchu kołowego na ulicach Starego Miasta. W tym celu przeprowadzana jest obserwacja natężenia ruchu drogowego. Ruchem będą kierowali funkcjonariusze Straży Miejskiej w Ostrołęce przy wsparciu Ochotniczej Straży Pożarnej w Ostrołęce.

UM Ostrołęka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

four + sixteen =