RN
TwitterFacebook

Powiat ostrołęcki. Koniec poszukiwań 18-latka. Ciało młodego mężczyzny wyłowiono z Narwi

Zakończyły się trwające od 4 dni poszukiwania 18-letniego mężczyzny. Mieszkaniec powiatu ostrołęckiego w niedzielę (26.07) przechodząc wszerz Narew, zniknął pod taflą wody. Służby znalazły dziś (29.07) w rzece ciało i potwierdziły jego tożsamość.

18-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego wraz z kolegami chciał przejść przez Narew w miejscowości Laskowiec gm. Rzekuń. Pod koniec drogi na drugi brzeg młody mężczyzna niespodziewanie zniknął z oczu rówieśników.

W poszukiwania nastolatka zaangażowano między innymi strażaków i nurków, a do jego znalezienia użyto kilku łodzi oraz sonaru. Dziś na wysokości miejscowości Teodorowo gminie Rzekuń służby wyłowiły ciało mężczyzny. Policja potwierdziła tożsamość 18-letniego mieszkańca powiatu ostrołęckiego.

Ciało nastolatka zostało odnalezione w miejscowości Teodorowo w pobliży przeprawy promowej. Dziękujemy wszystkim osobom, które włączyły się w poszukiwania – informuje podkomisarz Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Według policyjnych statystyk w samym lipcu br w polskich wodach utonęło już blisko 80 osób.

1 komentarz

  1. Anna Odpowiedz

    Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie! Ogromna tragedia i wielka strata! Współczucie dla Jego Rodziny, Kolegów, Znajomych, Przyjaciół. Pozostaje modlitwa, rozpacz i ostatnie pożegnanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

twenty + seven =