RN
TwitterFacebook

Powiat ostrołęcki. Osobówka dachowała na DK53 [FOTO]

Dwie osoby trafiły do szpitala w wyniku dachowania samochodu osobowego, które miało miejsce dziś rano ta trasie Kadzidło – Myszyniec (DK53). Policja apeluje o dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. 

Do zdarzenia doszło w środę (26.02.) przed godziną 7. Ze zgłoszenia wynikało, że na drodze krajowej nr 53 na odcinku Kadzidło-Myszyniec doszło do wypadku, w którym zostały poszkodowane 2 osoby. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci z Kadzidła, którzy byli najbliżej oraz funkcjonariusze z ostrołęckiej drogówki.

– Według ich wstępnych ustaleń kierujący suzuki 48 – letni mieszkaniec naszego powiatu po wyjechaniu z zakrętu stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i dachował. Zarówno on, jak i jego 3 lata starszy pasażer zostali z obrażeniami ciała zabrani do szpitala. Kierujący autem był trzeźwy – informuje podkom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Łomży. 

Na miejscu nie ma utrudnień, jednak wciąż pracują dwa policyjne patrole, które m.in. wykonują oględziny zarówno pojazdu, którym poruszali się mężczyźni, oględziny miejsca, szkice oraz zdjęcia.

KMP Ostrołęka/red. pg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *