RN
TwitterFacebook

Powiat ostrołęcki. Policja zabezpieczyła nielegalną amunicje i narkotyki

120 sztuk amunicji, amfetamina i marihuana – to zabezpieczyli policjanci na jednej z posesji na terenie powiatu ostrołęckiego. Dzięki mundurowym kilkaset porcji handlowych narkotyków nie trafi do sprzedaży. Do sprawy został zatrzymany 35-latek. Mężczyzna już usłyszał zarzuty.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce zwalczają różnego rodzaju przestępczość. Z dużą powagą podejmowane są działania na zabezpieczanie nielegalnej broni i amunicji, która może znajdować się u osób do tego nieuprawnionych.

W minionym tygodniu została zaplanowana akcja wobec osoby, która mogła na swojej posesji posiadać nielegalną amunicję i narkotyki. Policjanci nie pomylili się. Podczas przeszukania posesji zabezpieczono 120 sztuk różnego rodzaju nielegalnej ostrej amunicji oraz wiatrówkę, która zostanie poddana badaniu czy nie nosi śladów przerobienia.

Jednak to nie wszystko. Podczas przeszukania funkcjonariusze zabezpieczyli kilkaset porcji handlowych narkotyków. Badania wykazały, że to amfetamina i marihuana. Zabezpieczone zostały też nasiona konopi indyjskich.

Do sprawy policjanci zatrzymali 35-letniego mężczyznę, który w najbliższym czasie będzie odpowiadał za swoje postępowanie przed sądem.

KMP w Ostrołęce/SK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

20 + sixteen =