RN
TwitterFacebook

Powiat ostrołęcki. Poszedł na grzyby i zaginął. Trwają poszukiwania

Od północy policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce prowadzą poszukiwania za 56-letnim mieszkańcem powiatu ostrołęckiego, który wczoraj (3.09.) około popołudniu wybrał się na grzyby i do chwili obecnej nie wrócił do domu, ani też nie nawiązał kontaktu z rodziną. W działaniach poszukiwawczych uczestniczą policjanci z ostrołęckiego wydziału kryminalnego, patrolowego, a także funkcjonariusze z posterunków policji, do akcji użyto także psa tropiącego.

– Około północy dyżurny ostrołęckich mundurowych otrzymał niepokojące zgłoszenie. Mianowicie mieszkanka gminy Kadzidło poinformowała, że jej mąż wczoraj około godziny 16 wyszedł z domu i miał udać się na grzyby do pobliskiego lasu. Jednak mężczyzna do chwili obecnej nie wrócił do domu, ani też nie nawiązał kontaktu z rodziną – informuje podkom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce. 

Natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia w działania poszukiwawcze zaangażowali się ostrołęccy policjanci z kilku wydziałów i posterunków policji, którzy przeczesują pobliskie lasy oraz sprawdzają miejsca, gdzie mężczyzna może przebywać.

Do działań został użyty także pies tropiący – wszystko po to, aby jak najszybciej odnaleźć mężczyznę.

KMP w Ostrołęce/red. pg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

five × 1 =