RN
TwitterFacebook

Powiat ostrołęcki. Sprzedał zwierzęta, ale nie dostał pieniędzy. Sprawą zajmuje się policja

Ponad 4500 złotych stracił mieszkaniec powiatu ostrołęckiego podczas sprzedaży dwóch sztuk bydła. Ogłoszenie potencjalnego nabywcy zostało przez sprzedającego znalezione na jednym z ostrołęckich portali internetowych.

W miniona niedzielę (31.05.) do ostrołęckich policjantów zgłosił się 59-letni mieszkaniec powiatu i poinformował o oszustwie na jego szkodę podczas sprzedaży zwierząt.

– Według zgłaszającego 19 lutego bieżącego roku na jednym z ostrołęckich portali internetowych znalazł on ogłoszenie dotyczące kupna dwóch sztuk bydła, którym się zainteresował. Po skontaktowaniu się z potencjalnym nabywcą ustalona została suma za sprzedaż zwierząt, oszacowano ją na kwotę 4530 złotych. Jednak mimo przekazania zwierząt kupujący do chwili obecnej nie przekazał umówionej sumy pieniędzy – informuje podkom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzą ostrołęccy policjanci.

Policja apeluje i przypomina – bądźmy ostrożni podczas tego rodzaju transakcji, podczas których nie dostajemy ,,do ręki” zapłaty za dany towar. W takich przypadkach starajmy się zapamiętać jak najwięcej szczegółów, takich jak wygląd potencjalnych kupców, czy też zapisanie numerów rejestracyjnych pojazdu jakimi się oni poruszali.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *