RN
TwitterFacebook

Subregion ostrołęcki. Zgłoś kandydata do Mazowieckiego Programu Edukacji Kulturalnej o Nagrodę za Społeczne Działania Twórcze

Do niedzieli trwają zgłoszenia w konkursie Mazowieckiego Programu Edukacji Kulturalnej o Nagrodę za Społeczne Działania Twórcze w subregionie ostrołęckim. Celem jest wyłonienie i nagrodzenie wyróżniających się osób zajmujących się edukacją kulturalną.

W tym roku o Nagrodę mogą ubiegać się osoby fizyczne z powiatów: ostrołęckiego, ostrowskiego, przasnyskiego, makowskiego, wyszkowskiego oraz samej Ostrołęki.

Nagrody w wysokości 4000 zł można otrzymać za najlepsze inicjatywy odwołujące się do lokalnych tradycji, wartości i praktyk, włączające lokalną społeczność, grupy marginalizowane oraz wykorzystujące kulturę jako narzędzie rozwoju społecznego.

Żeby wziąć udział w konkursie należy zapoznać się z regulaminem znajdującym się na stronie mazowieckieobserwatorium.pl oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy.
Nagroda jest przyznawana za dotychczasową działalność i można ją przeznaczyć na dowolny cel. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 24 listopada.

MAZ/pz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

twelve + eight =