RN
TwitterFacebook

Świetny występ Huberta Nakielskiego w Pucharze Niemiec

Hubert Nakielski z WOPR w Ostrołęce po raz kolejny pokazał, że jest jednym z najlepszych zawodników w kategorii junior w swojej dyscyplinie sportowej. Podczas Międzynarodowego Pucharu Niemiec w sportowym ratownictwie wodnym w Warendorfie zdobył pięć medali, w tym cztery złote i jeden srebrny.

Mimo, że główną formę robiliśmy na Mistrzostwa Europy to w Międzynarodowym Pucharze Niemiec pokazałem się z dobrej strony. Pobiłem nawet jeden rekord Polski, czyli również rekord życiowy – mówi Hubert Nakielski.

W klasyfikacji generalnej zawodów w wśród juniorów Hubert Nakielski zajął pierwsze miejsce. Dobre wyniki pozwoliły mu też zająć 16. miejsce w klasyfikacji generalnej wśród seniorów.

W Międzynarodowym Pucharze Niemiec w Warendorfie wystąpiło kilkuset zawodników z całego świata. Do rywalizacji przystąpili między innymi pływacy z Australii, Nowej Zelandii, Włoch, Niemiec, czy Francji. Z dobrego występu Huberta cieszy także jego trener klubowy Dariusz Małkowski.

Dobre czasy, wszystkie blisko życiówek to znaczy, że nasz plan utrzymania wysokiej formy przez dość długi czas się sprawdza. Trzymamy formę i ja się z tego bardzo cieszę – mówi Dariusz Małkowski trener WOPR Ostrołęka.

W tym roku Hubert Nakielski, jak i pozostali zawodnicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego Ostrołęka, wystąpi jeszcze w Zimowych Mistrzostwach Polski. Odbędą się one 9 i 10 grudnia w Szczecinie.

AB/Fot: WOPR Ostrołęka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *