RN
TwitterFacebook

Świetny występ WOPR-OS Ostrołęka w Warszawie

Cztery złote, trzy srebrne i dwa brązowe. To dorobek medalowy zawodników „WOPR-OS” z Ostrołęki w finałowej Grand Prix w sportowym ratownictwie wodnym w Warszawie. Cały cykl tegorocznej imprezy był bardzo udany w wykonaniu rartowników z Ostrołęki.

– Grand Prix to trzydzieści sześć medali, w tym: trzynaście złotych, osiem srebrnych, piętnaście brązowych. Wiele rekordów życiowych, rekordy Polski. Ogólnie ten rok był bardzo fajny, obfitujący w medale – mówi Dariusz Małkowski, prezes Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego „WOPR-OS” w Ostrołęce.

Bardzo dobrze w finałowych zawodach zaprezentował się Hubert Nakielski, który zdobył aż osiem medali. W końcowej klasyfikacji Grand Prix zajął on pierwsze miejsce w kategorii junior i drugie w kategorii open.

– Kiedy wystartowałem na pierwszej rundzie Grand Prix moje czasy były zadowalające, ale nie dawały tych miejsc, które ja bym chciał. Przez ten rok naprawdę mocno się poprawiłem. Na przykład na dystansie dwieście metrów z przeszkodami o sześć sekund, co jest naprawdę bardzo dużym progresem. Przez ten rok w ogóle nie miałem przerwy, chodziłem na treningi. Ale to dało efekt – opisuje Hubert Nakielski.

W tym sezonie zawodnicy „WOPR-OS” Ostrołęka wystąpią jeszcze miedzy innymi w zimowych mistrzostwach Polski w Szczecinie. Te będą rozgryuwane w grudniu.

AB/Fot. archiwum WOPR-OS Ostrołęka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *