TwitterFacebook

W Ostrołęce rozpoczęły się Rekolekcje Charyzmatyczne „Wolni w Chrystusie” [FOTO]

W Ostrołęce rozpoczęły się trzydniowe Rekolekcje Charyzmatyczne „Wolni w Chrystusie”, prowadzone przez Antonello Cadeddu i Enrique Porcu.  Pierwszy dzień upłynął pod hasłem „Pociągnij mnie do siebie. Pobiegnijmy”.

Chodziło o to aby wszystkich spojrzenia było skupione na Jezusie i od samego początku Jezus Chrystus był w centrum poprzez wprowadzenie, adoracje – mówiła Joanna Dawidczyk, jedna z organizatorek rekolekcji.

W trakcie pierwszego dnia osoby biorące udział w rekolekcjach uczestniczyły w konferencjach prowadzonych przez ojców Antonello Cadeddu i Enrique Porcu. Wzięli też udział w modlitwie osobistej Słowem Bożym. Uczestnicy rekolekcji byli bardzo zadowoleni z ich przebiegu. Według nich uczestnictwo w takich spotkaniach wiele daje.

Takie rekolekcje dają siłę do pokonywania trudności pojawiających się w życiu codziennym. Jest łatwiej przebaczać, przyjmować cierpienie – mówiła pani Halina, uczestniczka rekolekcji.

Pierwszy dzień zakończyła Msza św., której przewodniczył  biskup Tadeusz Bronakowski. Rekolekcje Charyzmatyczne „Wolni w Chrystusie” potrwają do niedzieli. jeszcze dwa dni. Zakończy je Msza św. dziękczynna za wolną Polskę.

AB

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *