TwitterFacebook

Wybory parlamentarne 2019: Listy kandydatów do Sejmu RP w okręgu wyborczym nr 18

Komitety wyborcze zakończyły już rejestrację swoich listy wyborczych do parlamentu polskiego. W okręgu wyborczym nr 18 (Siedlce) do sejmu zarejestrowane zostały cztery listy

W okręgu obejmującym część województwa mazowieckiego, w tym Ostrołękę i powiaty – ostrołęcki, ostrowski i wyszkowski, do objęcia jest 12 mandatów poselskich. W PKW swoje listy zarejestrowały komitety – Prawa i Sprawiedliwość, Sojuszu Lewicy Demokratycznej, Polskiego Stronnictwo Ludowego i Konfederacji Wolność i Niepodległość. Wybory odbędą się 13 października.

Oto listy poszczególnych komitetów wyborczych:

KW Prawo i Sprawiedliwość:

TCHÓRZEWSKI Krzysztof Józef KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
KOWALCZYK Henryk KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
CZARTORYSKI Arkadiusz KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
ZAGÓRSKI Marek Tadeusz KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
WARGOCKA Teresa Anna KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
WOŹNIAK Grzegorz Adam KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
SIARKOWSKA Anna Maria KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
GÓRSKI Maciej KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
SKRZYPEK Dorota KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
ŻUKOWSKI Jerzy KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
PAWELCZYK Bartosz KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
GROMADZKI Marek Łukasz KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
KURKUS Bartłomiej KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
KUROWSKA Iwona Teresa KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
PIEŃKOWSKI Bartłomiej Tomasz KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
ROGALSKA Barbara KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
MAKOWIECKI Grzegorz KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
KASZUBA Anna KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
ŚNIADACH Anna Agnieszka KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
RUNO Ewa Grażyna KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
ŻYLUK Zygmunt Czesław KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
HAWRYLUK Urszula Maria KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
GAŚ Agnieszka KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
MILEWSKI Daniel George KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

 

KW Polskie Stronnictwo Ludowe:

SAWICKI Marek Wacław KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
BORKOWSKI Krzysztof Wawrzyniec KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
JÓŹWIAK Beata KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
KOWALCZYK Rafał Józef KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
STOPA Dariusz Zbigniew KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
NATKOWSKI Paweł Rafał KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
KRUPIŃSKI Marian KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
JASTRZĘBSKI Stanisław KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
CHCIAŁOWSKI Marek KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
BODIO Bartłomiej Jarosław KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
TARKOWSKA Anna KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
CZYŻ Dorota KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
KOZERA Mariusz KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
ZEMBROWSKA Justyna KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
SOPEL-SEREJA Lidia KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
NALEWKA Kamil KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
ZAWISTOWSKI Marcin KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
SZURNICKA Ewa KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
KACZYŃSKA Beata Marta KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
KANIA Krystian KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
SAŁATA Magdalena Maria KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
KOŁODZIEJSKI Cezary KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
KELLEHER Hanna Bożenna KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
POSTEK Michał KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

 

KW Konfederacja Wolność i Niepodległość:

TOŁWIŃSKI Krzysztof KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
GĄGOL Jakub KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
PASTOR Dariusz Piotr KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
RADZIKOWSKA Edyta KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
MULAWA Krzysztof KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
SKŁADANOWSKI Roman Ryszard KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
KRUPIŃSKA Anna KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
DŁUSKA-REDES Ewa KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
WIĘCKOWSKI Paweł Wojciech KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
REDUCH Izabela KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
WIELĄDEK Rafał Piotr KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
WOŹNIAK Mariusz KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
JASIŃSKI Marek KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
SOCHARSKA Hanna KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
KASJANIUK Ada KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
BALA Paweł KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
USIĄDEK Anna KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
IGNACIUK Grzegorz KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
TOBIASZ Maria KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
KRASSOWSKI Marcin Daniel KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
BRYK Bartłomiej Beniamin KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
ŻMUDZIŃSKI Jakub Andrzej KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
HARASIM Michał KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
JOŃCZYK Beata Edyta KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

KW Sojusz Lewicy Demokratycznej:

pg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *