TwitterFacebook

Zakończył się drugi dzień Rekolekcji Ognia w Ostrołęce [FOTO]

Hala im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce po raz kolejny wypełniła się wiernymi z różnych części naszego kraju. Wszystko za sprawą drugiego dnia Rekolekcji Ognia. Temat spotkania dotyczył Ducha Świętego.

My często zapominamy o działaniu Ducha Świętego – mówi Piotr Stępkowski, jeden z organizatorów Rekolekcji Ognia w Ostrołęce – Czy trzy dni rekolekcji to jest dużo, żeby się wszystkiego dowiedzieć? Nie, ja myślę że zrobimy jeszcze dziesięć takich rekolekcji ognia i to może być ciągle za mało. Duch Święty ciągle pokazuję nam coś nowego. To jest Duch życia, Duch żywy.

Sobotnie rekolekcje rozpoczęły się od procesyjnego wprowadzenia relikwii i odmówienia różańca. Następnie osoby biorące udział spotkaniu uczestniczyły w modlitwie uwielbienia. Po niej odbyły się konferencje prowadzone przez o. John’a Bashobore.

Podczas rekolekcji organizatorzy rozdawali uczestnikom różańce.

Chcemy żeby tysiąc różańców rozdanych w Ostrołęce było takim zarzewiem uzdrowienia modlitwy, relacji z Panem Bogiem, ale też takim Bożym ogniem w naszych rękach. Nie doceniamy bardzo często modlitwy różańcowej, a to jest potężna broń, która Maryja daje nam do walki przede wszystkim ze swoimi wadami – dodaje Piotr Stępkowski.

Drugi dzień rekolekcji zakończyła adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa o uzdrowienie. Rekolekcje potrwają do 13 sierpnia. W niedziele podczas ostatniego dnia, będzie można wysłuchać miedzy innymi konferencji prowadzonej przez Grzegorza Górnego.

AB

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *