TwitterFacebook

Znaleźli poszukiwanego 15-latka, a przy nim narkotyki

Policjanci z ostrołęckiego wydziału kryminalnego po raz kolejny zabezpieczyli narkotyki. Tym razem zostały one znalezione u 15 – letniego mieszkańca Ostrołęki. Ponadto okazało się, że nastolatek był poszukiwany i jest dobrze znany policjantom z ostrołęckiego zespołu do spraw profilaktyki społecznej i patologii.

Cały czas trwają wzmożone działania mające na celu przeciwdziałaniu narkomani. Są one prowadzone przez funkcjonariuszy niemal ze wszystkich wydziałów ostrołęckiej komendy policji. A wszystko po to, aby chronić dzieci i młodzież przed tego rodzaju negatywnym zjawiskiem.

W miniony wtorek policjanci z wydziału kryminalnego ustalili, że jedna osoba nieletnia na terenie Ostrołęki może posiadać przy sobie narkotyki. Przeszukanie nastolatka wykazało, że ustalenia policjantów są słuszne. Podczas przeszukania funkcjonariusze znaleźli u niego torebki foliowe z zapięciem strunowym z zawartością białego proszku. Jego wstępne badanie wykazało, że jest to amfetamina.

Jednak to nie wszystko, sprawdzenie 15-latka w policyjnej bazie danych wykazało, że wystawiony jest na niego nakaz doprowadzenia przez Sąd Rejonowy w Ostrołęce do Zakładu Poprawczego na terenie województwa podlaskiego. W związku z tym po wykonanych czynnościach procesowych został on doprowadzony do Zakładu Poprawczego i niebawem będzie odpowiadał za swoje postępowanie przed sądem.

KMP w Ostrołęce

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *