RN
TwitterFacebook

GD: Dominika Potomska i Paweł Pecura – w Ostrowi zmieniają rzeczywistość

Codziennie pracują. Między godziną 8:00 a 16:00 – to zwykli mieszkańcy. Po pracy zarażają pozytywną energią i nowymi pomysłami angażując się czynie w życie społeczne. Można powiedzieć że to lokalni niezwyczajni. Gośćmi Dnia z Ostrowi Mazowieckiej byli Dominika Potomska i Paweł Pecura – organizatorzy Ostrowskiej Gry Miejskiej, pomysłodawcy Skwerku Obfitości, współorganizatorzy wielu spektakli. Jednym słowem osoby, które swoim działaniem, oddolnie, zmieniają Ostrów na lepsze. Z dzisiejszymi gośćmi rozmawiał Piotr Trentowski.

PT

1 komentarz

  1. go Odpowiedz

    Panie redaktorze,czy odmalowanie ściany budynku ,to aż tak duże oddolne zmienianie miasta? Pszczółka fajna przy niej skrawek zadbanej ziemi i tyle,ale bez przesady…Nie widzę w Ostrowi porządku,nie posiada ona jako miasto dobrego gospodarza. Zniszczone zabytkowe,stare budynki,ulice i chodniki w stanie katastrofalnym, a fundusze idą na gry,spektakle i pszczółki …Młode pokolenie niczym nie zasłużone idzie prostą i łatwą drogą po pieniądze (diety, wyjazdy, narady, odprawy, i wreszcie po stołki).
    To ludzie młodzi,którzy włażą w d… panu władcy…. Zależy z której strony wiatr powieje z tą partią zatańczą,dla własnej kariery i mamony. Nie jest to chyba dobry przykład.Brakuje im obycia,doświadczenia i ciężkiej pracy bez której nie ma prawdziwych efektów. Uzyskać wyższe wykształcenie za 3-4 podejściem to jedyny sukces jednego z nich. Otworzyć przewód doktorancki to nic szczególnego było za moich czasów,a teraz…wystarczy znać Ojca Dyrektora.
    Pozdrawiam Pana oraz młodych biernych ale wiernych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *