RN
TwitterFacebook

Kino w Ostrowi Mazowieckiej znowu działa

W Ostrowi Mazowieckiej, po kilku miesiącach remontu, odbyło się oficjalne otwarcie sali widowiskowo kinowej. W budynku przy ulicy 11 listopada, po ponad półrocznej przerwie, w nowych fotelach zasiedli projektanci, władze samorządowe i dyrektorzy jednostek miejskich.

Początkowo remont kina miał potrwać od czerwca do końca listopada 2016 r. Później termin przekładano jeszcze dwa razy. Ostatecznie w czwartek wieczorem zaproszeni goście mieli okazję jako pierwsi obejrzeć film w nowym kinie.

Cała modernizacja obiektu została podzielona na trzy etapy: pierwszy, zrealizowany w roku 2013, obejmował wymianę projektora, instalację nagłośnienia i reflektorów, drugi, właśnie zrealizowany, remont sali widowiskowej z wymianą foteli, adaptacją akustyczną i generalnym remontem zaplecza sceny.

Trzeci etap, ten jeszcze nie został jeszcze zrealizowany, obejmie remont przejść, schodów i przystosowanie obiektu do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Dodatkowo warto dodać, że ceny biletów nie ulegają zmianie. Film w odświeżonym kinie Ostrovia możemy obejrzeć za 12 złotych.

Piotr Trentowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

five × 5 =