RN
TwitterFacebook

Małkinia Górna. Parking przy stacji kolejowej zamknięty. Są utrudnienia

Wczoraj (26.11.) w godzinach wieczornych zamknięty został parking przy stacji kolejowej w Małkini Górnej. Ma to związek z remontem ulicy Nurskiej.

Zamknięcie wjazdu na parking przy stacji kolejowej w Małkini Górnej potrwa do dnia 7.12.2019 roku. Na ten czas władze gminy wskazały parking zastępczy na ulicy Piaski i ulicy Kolejowej. W obu przypadkach dotarcie do stacji PKP wydłuży się do około 20 minut.

Remont ulicy Nurskiej trwa od marca br. 11 lutego br. Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich podpisał umowę z firmą z Warszawy na zadanie pod nazwą “Rozbudowa odcinka drogi wojewódzkiej nr 694 Przyjmy – Brok – granica województwa od km 28+042,70 wraz z drogowymi obiektami inżynierskimi i niezbędną infrastrukturą techniczną w miejscowości Małkinia Górna, powiat ostrowski, województwo mazowieckie”. Wartość inwestycji to 19 mln 949 tys. złotych, z czego koszty po stronie gminy to 1 mln 648 tys. 345,98 zł. W ramach umowy gmina pokryje koszty przebudowy sieci wodociągowej oraz budowy kanalizacji deszczowej. Inwestycja ma zakończyć się w 2020 roku. 

red. pg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 × one =