RN
TwitterFacebook

“Nadzieja w regionie” zagościła w Ostrowi Mazowieckiej

Ostrów Mazowiecka w ciągu ostatnich kilku lat bardzo się rozwinęła. Oprócz inwestycji, nowych obiektów, które powstają jak grzyby po deszczu, zmienia się także nastawienie mieszkańców. Coraz częściej możemy spotkać ludzi, swoimi pomysłami “zarażają” innych.

Gośćmi dnia byli Dominika Potomska i Paweł Pecura – młodzi ludzie, którzy aktywnie angażują się w życie społeczne miasta.

W Ostrowi Mazowieckiej co chwila słychać o nowych inwestycjach i dotacjach, dzięki którym miasto staje się nowocześniejsze. Przy naszym radiowym mikrofonie gościliśmy dyrektora wydziału rozwoju gospodarczego – Daniela Choinkę i Rafała Zęgotę dyrektora wydziału organizacji i promocji w Ostrowi Mazowieckiej. 

Do terenowego studia zaprosiliśmy także Bartłomieja Pieńkowskiego dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowi Mazowieckiej. Który opowiadał zarówno o bieżących działaniach jak i planach na najbliższe lata. 

Kolejnym gościem “Nadziei w regionie” był Tadeusz Łuniewski – archiwista Muzeum – Dom Rodziny Pileckich (w organizacji). 

W Ostrowi Mazowieckiej widać też rozwój w dziedzinie kultury. Naszymi gośćmi byli również Marta Molska Dyrektor Miejskiego Domu Kultury i Urszula Równa instruktor w Miejskim Domu Kultury. 

Dzisiejszy program “Nadzieja w regionie” nadawany był z z sali konferencyjnej ratusza miejskiego w Ostrowi Mazowieckiej. Audycję poprowadził Piotr Trentowski. 

PT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

8 − five =