RN
TwitterFacebook

Ostrów Mazowiecka: Policja zlikwidowała nielegalną wytwórnię alkoholu

Aparatura do wytwarzania alkoholu etylowego,1000 litrów zacieru i ponad 85 litrów gotowego alkoholu to efekt piątkowej (15.05.) akcji ostrowskich kryminalnych. Nielegalna wytwórnia alkoholu znajdowała się na terenie Ostrowi Mazowieckiej.

To już druga nielegalna wytwórnia alkoholu zlikwidowana przez policjantów z Wydziału Kryminalnego ostrowskiej komendy w minionym tygodniu. W piątek kryminalni weryfikowali posiadane informacje o 57-letnim mężczyźnie którego podejrzewali o nielegalną produkcję alkoholu.

– Policjanci potwierdzili swoje przypuszczenia podczas przeszukania pomieszczeń znajdujących się na posesji 57-letniego ostrowianina. W trakcie działań policjanci znaleźli aparaturę do produkcji nielegalnego alkoholu, około 1000 litrów zacieru w beczkach oraz ponad 85 litrów gotowego alkoholu znajdującego się w słoikach i butelkach. Kryminalni na miejscu przesłuchali 57-latka, w sprawie prowadzone są dalsze czynnościmówi sierż.szt. Marzena Laczkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej.

Za nielegalną produkcję alkoholu mężczyzna niebawem odpowie przed sądem.

KPP Ostrów Mazowiecka

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

seven − four =