RN
TwitterFacebook

Ostrów Mazowiecka: Śmiertelny wypadek na Lubiejewskiej. Policja szuka sprawcy i publikuje jego wizerunek [AKTUALIZACJA]

Dwie ofiary śmiertelne i trzy osoby w szpitalu to skutki wczorajszego (10.05.) wypadku, do którego doszło na ulicy Lubiejewskiej w Ostrowi Mazowieckiej. Spowodował go wciąż nieznany kierowca volkswagena golfa. 

O szczegółach zdarzenia mówi sierż. sztabowy Marzena Laczkowska z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej:

– Kierujący volkswagenem golfem na zagranicznych numerach rejestracyjnych po pokonaniu łuku drogi uderzył w przechodzącą przez oznakowane przejście dla pieszych 71-letnią kobietę. Niestety kobieta zmarła . Następnie volkswagen uderzył w zawracają hondę, którą kierował 73-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego. Mężczyzna również zginął na miejscu. 

Następnie kierowca volkswagena golfa uderzył w zaparkowanego citroena, w którym siedziała 44-latka z dwójką dzieci w wieku 8 i 13 lat. Zostali oni przewiezieni do szpitala. Sprawca po zdarzeniu porzucił auto i uciekł. Osoby posiadające wiedzę na temat wypadku proszone są o zgłaszanie się do Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej. 

Aktualizacja, godz. 12:

Ostrowska policja opublikowała dane i wizerunek domniemanego sprawcy wypadku. Osoba podejrzewana o jego spowodowanie, to Łukasz B., lat 37, zamieszkały w Ostrowi Mazowieckiej. Rysopis mężczyzny: wzrost 166-170 cm, oczy ciemne, sylwetka średnia, tatuaże na całym ciele.

Osoby posiadające informacje o miejscu pobytu mężczyzny proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Ostrowi Mazowieckiej pod nr tel. 29 746 92 00 lub 506 891 104 lub z najbliższą jednostką Policji. Zapewniamy pełną anonimowość.

BB/KPP Ostrów Maz. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

11 − two =