RN
TwitterFacebook

Ostrów Mazowiecka: Zmiany w organizacji ruchu drogowego we Wszystkich Świętych

W związku z koniecznością wprowadzenia zmian w organizacji ruchu drogowego w okolicy cmentarza w okresie świąt Wszystkich Świętych w roku bieżącym tak jak w latach poprzednich zostanie wprowadzone oznakowanie tymczasowej organizacji ruchu.

Oznakowanie zostanie ustawione zgodnie z uzgodnionym i zatwierdzonym projektem tymczasowej organizacji ruchu z 2018 roku na ulicy:

1. Cmentarnej, Orzeszkowej i J.Piłsudskiego

2. Wiśniowej, Błękitnej  i Łamanej

Powyższe oznakowanie będzie obowiązywało w dniach od 30.10.2020 r. do 2.11.2020 r.

  • na ulicy Cmentarnej na odcinku od ulicy Lubiejewskiej do ulicy S.Wyspiańskiego będzie obowiązywał ruch jednokierunkowy z zakazem zatrzymywania się po prawej stronie ulicy na odcinku od ul. Lubiejewskiej do ul. Orzeszkowej oraz zakazem zatrzymywania po obu stronach na odcinku od ul. Orzeszkowej do ul. Wyspiańskiego
  • na ulicy E.Orzeszkowej na odcinku od ul. J.Piłsudskiego do ul. Cmentarnej będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się po obu stronach ulicy.
  • na ulicy J.Piłsudskiego na odcinku od ul. E.Orzeszkowej do ul. Lubiejewskiej będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się po obu stronach ulicy.
  • na ulicy Wiśniowej na odcinku od ulicy Bąkówka do ulicy Błękitnej będzie obowiązywał ruch jednokierunkowy (dojazd do ul. Różańskiej ulicami Błękitna i Łamana)

Ponadto w dniach od 1.11.2020 r. do 2.11.2020 r. zostanie udostępniony tymczasowy parking na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Grota Roweckiego.

UM Ostrów Maz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

10 − three =