RN
TwitterFacebook

Powiat ostrowski: Policjanci otrzymali płyn dezynfekcyjny i maseczki ochronne

Wczoraj (1.04.) firma produkująca radary oraz videorejestratory przekazała ostrowskim policjantom 125 litrów płynów dezynfekcyjnych oraz 150 maseczek ochronnych. Produkty te będą wykorzystane przez policjantów podczas codziennej służby.

Kolizje, wypadki, zatrzymywanie nietrzeźwych kierowców, interwencje domowe, zatrzymywanie osób, które popełniły przestępstwa to podstawowe zadania, które wykonują policjanci. Zdarzają się interwencje z osobami, które grożą, że wróciły niedawno z zagranicy są zarażone koronawirusem lub miały kontakt z takimi osobami. Wówczas policjanci podejmując interwencję muszą zachować szczególną ostrożność, wykorzystując Indywidualny Pakiet Ochrony Biologicznej w skład którego wchodzi m.in. kombinezon, google ochronne , maseczki i rękawiczkimówi sierż.szt. Marzena Laczkowska. 

Maseczki i płyny do dezynfekcji – to produkty, które w tym trudnym czasie są szczególnie potrzebne policjantom, aby mogli dbać o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu ostrowskiego.

Firma ZURAD na ręce przewodniczącego NSZZP KPP w Ostrowi Mazowieckiej asp. szt. Marka Brzuskiego przekazała 125 litrów płynu do dezynfekcji oraz 150 sztuk maseczek. Jest to wyjątkowy gest solidarności oraz zrozumienia dla trudnej służby policjantów.

KPP Ostrów Mazowiecka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *