RN
TwitterFacebook

Wypadek, oszustwo i jazda na „podwójnym gazie”

W piątek po godz. 16:00 w Broku na skrzyżowaniu ulicy Małkińskiej i Czuraj doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego i motocyklisty. Policjanci wstępnie ustalili, że 20-latek z powiatu wysokomazowieckiego kierując motocyklem Kawasaki poruszał się lewym pasem jezdni wówczas uderzył w lewy bok VW Passata kierowanego przez 24-latka z woj. warmińsko-mazurskiego. Obydwaj kierowcy byli trzeźwi. Do szpitala przewieziono motocyklistę.

W sobotę w komendzie ostrowianin zgłosił, że w sklepie internetowym zamówił ponad 28 metrów kwadratowych płytek gresowych o wartości ponad 2400 zł. Ostrowianin przelał pieniądze na podany nr rachunku bankowego jednak pomimo to nie otrzymał zamówionego towaru. Strona internetowa sklepu od kilku dni nie działa. Apelujemy do mieszkańców powiatu o rozważniejsze dokonywanie zakupów przez internet. Najbezpieczniejszym sposobem zapłaty jest za pobraniem dopiero gdy otrzymamy zamówiony towar. Wpłacanie pieniędzy na konto bankowe niestety może skończyć się nie otrzymaniem towaru i stratą gotówki.

W niedzielę po godz. 19:00 w Grądach policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali 22-letniego mieszkańca powiatu ostrowskiego. Mężczyzna kierował Daewoo Lanosem mając 2,3 promile alkoholu w organizmie, ponadto nie miał uprawnień do kierowania pojazdami. Wkrótce przed sądem 22-latek odpowie za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości za co grozi do 2 lat pozbawienia wolności oraz za kierowanie bez uprawnień.

KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *