RN
TwitterFacebook

Anna Skiepko laureatem Małego Feniksa 2019

Nagroda Małego Feniksa i Małego Feniksa Specjalnego przyznawana jest instytucjom i osobom, które poszczycić się mogą największymi dokonaniami na polu promocji książek i wartości chrześcijańskich, katolickich, religijnych w mediach i na innych płaszczyznach. Wśród laureatów nagrody znaleźli się m.in. ks. Marek Gancarczyk, Lilia Dudkiewicz, a także Anna Skiepko, szefowa anteny Radia Nadzieja.

Ogłoszenie laureatów odbyło się dziś, podczas konferencji prasowej zapowiadającej Targi Wydawców Katolickich.

Anna Skiepko – z wykształcenia politolog. W Radiu Nadzieja pracuje od prawie 10 lat, od 5 lat jest szefem anteny, gdzie codziennie wita słuchaczy słowami: „Cieszę się, że jesteście!”. Jej dwie największe pasje to książki (szczególnie Carlosa Ruiza Zafona) i piłka nożna. W każdą środę prowadzi poranek stacji katolickich Siódma9.pl, w którym praktycznie w każdym tygodniu gości autora wartościowej książki. Została wyróżniona przez kapitułę Małego Feniksa za popularyzację czytelnictwa zarówno na antenach radiowych, łamach portalu wZasiegu.pl, a także za pośrednictwem mediów społecznościowych. Od kilku lat prowadzi na antenie Radia Nadzieja audycję „Ministerstwo Książek”.

Wręczenie Nagród Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS i Mały FENIKS 2019 odbędzie się podczas Gali wieńczącej XXV Targi Wydawców Katolickich, w sobotę 6 kwietnia, w Katedrze Polowej Wojska Polskiego przy ul. Długiej 13/15 w Warszawie.

Pani Annie Skiepko składamy serdeczne gratulacje i podziękowania za popularyzację czytelnictwa w naszych mediach!

red

3 komentarzy

  1. Jajko Odpowiedz

    Gratulacje z Twittera?

  2. Magda Odpowiedz

    Anno! Gratulacje ?

  3. A Odpowiedz

    Dzięki Pani oczytaniu i propozycjom wiele pozycji książkowych pojawiło się w moim posiadaniu. Gratuluję!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *