RN
TwitterFacebook

„Mamy dziś fajny poniedziałek!”. Poseł Krynicka o wyborach w Łomży [VIDEO]

Nie jestem zaskoczona. Ja przewidywałam taki wynik, przewidywałam wygraną Mariusza Chrzanowskiego. Czuję się wygrana, mimo, iż kandydat PiS przegrał. Mamy dziś fajny poniedziałek! – skomentowała w audycji Gość Dnia poseł Bernadeta Krynicka (PiS).

Przede wszystkim ogromnie gratuluję Mariuszowi Chrzanowskiemu. Gratuluję też mieszkańcom Łomży dobrego wyboru – komentuje II turę wyborów samorządowych w Łomży Bernadeta Krynicka. Dotychczasowy prezydent zdobył 14 866 głosów.

Pytana o rozłam w strukturach miejskich Prawa i Sprawiedliwości przyznaje, że taki istnieje i ma receptę na jego zażegnanie. Nie będę udawać głupiej. Ludzie! Tak naprawdę wszyscy to widzą. Z tego powodu jest mi smutno. Mam nadzieję, że to się teraz zmieni. Myślę, że rozwiązanie jest. Tym rozwiązaniem jest uzyskanie przeze mnie pełnomocnictwa. Jestem w stanie scalić to środowisko – komentuje posłanka Krynicka.

W dalszej części rozmowy red. Maciej Kowalski pyta m.in. o to, czy posłanka otrzymała propozycję bycia wiceprezydentem Łomży i czy z niej skorzysta. Czy jest możliwa współpraca w powiecie, mimo różnic barw partyjnych?

Zapraszamy do obejrzenia całości porannej rozmowy:

2 kommentarze

  1. dm Odpowiedz

    „Fajny” to był kandydat Borysewicz, poniedziałek jest piękny, choć pochmurny 😉

  2. erjot Odpowiedz

    Pochwała P.Poseł za aktywność w Biurze Poselskim w Łomży.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *