RN
TwitterFacebook

Nadzieja w regionie gościła w Goworowie

Małgorzata Maria Kulesza, Wójt Gminy Goworowo, w rozmowie z ks. Marcinem Sobiechem opowiedziała nam o tym jaka gmina jest Goworowo, o jubileuszu 50 – lecia, 60 – lecia i 65 – lecia pożycia małżeńskiego, o wykorzystywaniu środków unijnych przez gminę i pozyskiwaniu środków na inwestycje.

Zapraszamy do wysłuchania:

Czym żyje na co dzień GOKSiR i jakie plany ma na miesiąc października przybliżyła nam Barbra Kuczyńska – dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie.

Katarzyna Piórkowska, Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Goworowie opowiedziała nam o nowym, wspólnym projekcie wraz GOSiRem – świetlicy socjoterapeutycznej i działaniach ośrodka pomocy.

Szkoła to jedna z najważniejszych instytucji na terenie każdej gminy, również i w Goworowie, o Szkole Podstawowej, Gimnazjum, szkolnych sukcesach i harcerstwie rozmawialiśmy z dyrektorem Szkoły Podstawowej w Goworowie – Jackiem Dobrzyńskim.

Jednym z największych sukcesów każdej gminy to jej nieustanny rozwój. O gminnych inwestycjach – tych w trakcie realizacji i tych na przyszłość rozmawialiśmy z Markiem Radeckim, odpowiedzialnym za inwestycje w Gminie Goworowo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *