TwitterFacebook

Najnowsze informacje z branży rolniczej [AUDIO]

Mijający rok był dla rolników trudny, ale dążymy do tego, by ustabilizować ich dochody – minister rolnictwa i rozwoju wsi Jan Krzysztof Ardanowski podsumowuje 2018 rok.

Skutki wypadków przy pracy i chorób zawodowych rolników – to tytuł konferencji, zorganizowanej przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. O wypadkach i chorobach zawodowych w rolnictwie w rozmowie Martyny Gardockiej z wicedyrektor Biura Świadczeń Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Anną Garbowską

Nowe zasady dotyczące zwrotu podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej. Te zaczną obowiązywać od stycznia.

Od 28 grudnia do 25 lutego można składać wnioski o przyznanie pomocy na operacje typu „Inwestycje mające na celu ochronę wód przed zanieczyszczeniem azotanami pochodzącymi ze źródeł rolniczych” w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w gospodarstwach rolnych” objętego PROW.

Nowe stawki podatku rolnego.

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa informuje o przedłużeniu terminu na składanie wniosków o przyznanie pomocy na operacje w ramach działania „Współpraca”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *