TwitterFacebook

Najnowsze informacje z branży rolniczej [AUDIO]

Krzysztof Jurgiel o minionym roku: poprawa opłacalności produkcji rolnej i jakości życia na obszarach wiejskich oraz dobre relacje z innymi państwami

Rok 2018 – Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi chce postawić na poprawę jakości życia na obszarach wiejskich, negocjacje w sprawie Wspólnej Polityki Rolnej i walkę z wirusem ASF.

Preferowaną formą ubiegania się o przyznanie dopłat dla rolników będzie wniosek elektroniczny. Mówi o tym projekt nowelizacji ustawy o płatnościach bezpośrednich.

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa rozpoczęła kampanię informacyjną na temat e-wniosków a do rolników trafiły już pierwsze ulotki na temat planowanych zmian. W tej chwili przygotowywany jest pakiet szkoleń dla pracowników Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz ośrodków doradztwa rolniczego.

Rok 2017 w Podlaskim Oddziale Regionalnym Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa – rozmowa z dyrektorem oddziału Wiesławem Grzymałą

Kolejny przypadek wirusa afrykańskiego pomoru świń po lewej stronie Wisły potwierdził Główny Lekarz Weterynarii. Zarażonego padłego dzika służby stwierdziły w gminie Góra Kalwaria na Mazowszu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *