RN
TwitterFacebook

Beata Orzołek, zastępca prezesa ARiMR, odwołana [AKTUALIZACJA]

Beata Orzołek, dotychczasowa wiceprezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa została odwołana ze swojej funkcji. Mamy oficjalny komunikat.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że Beata Orzołek przestała być zastępcą prezesa ARiMR z dniem 5 listopada. Jej nazwisko zniknęło już z zakładki kierownictwo na stronie internetowej agencji.

Poniżej oficjalny komunikat biura prasowego ARiMR:

Pani Beata Orzołek została odwołana ze stanowiska Zastępcy Prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa 5 listopada 2019 r.

Pani Beata Orzołek była zatrudniona na podstawie powołania. W takim przypadku zarówno powołanie jak i odwołanie następuje bez podania przyczyny.

Beata Orzołek – była wiceprezes ARiMR

Beata Orzołek na stanowisko zastępcy prezesa ARiMR została powołana  7 czerwca 2017 r. Z wykształcenia jest doktorem inżynierem nauk rolniczych w zakresie inżynierii rolniczej, absolwentką dwóch uczelni – Akademii Rolniczo – Technicznej w Olsztynie oraz Instytutu Budownictwa, Mechanizacji i Elektryfikacji Rolnictwa w Warszawie.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w sektorze rolniczym i administracji państwowej. Była dyrektorem samorządowej instytucji kultury, doradcą w prywatnych firmach działających w rolnictwie, wykładowcą kontraktowym na uczelni rolniczej, a w końcu kierownikiem Biura Powiatowego w Kolnie i później dyrektorem Podlaskiego Oddziału Regionalnego ARiMR.

Ukończyła studia podyplomowe na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, brała udział w krajowych i zagranicznych szkoleniach dotyczących m.in. funduszy strukturalnych UE, czy rozwoju gospodarstw rolnych.

oprac. pg/Radio Nadzieja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *