RN
TwitterFacebook

Audycja Cudownie Stworzona

Każda kobieta stanowi nierozerwalną jedność Ciała, Umysłu i Ducha. Ważne jest, by dbać w równym stopniu o te trzy przestrzenie życia. Zaniedbanie nawet jednej z nich może powodować lawinę negatywnych konsekwencji . W nowej audycji na antenie Radia Nadzieja: „Cudownie stworzona” będziemy spotykać się z ciekawymi gośćmi, by rozmawiać o tym, w jaki sposób dbać o każdą z tych trzech sfer oraz w jaki sposób osobiste doświadczenie Boga może przyczynić się do odnalezienia równowagi pomiędzy każdą z nich.

 Audycja „Cudownie stworzona” odbywać się cyklicznie w co drugi poniedziałek, o godzinie 18.00 . Audycje poprowadzą Joanna Sidz, założycielka katolickiej społeczności kobiet CUDOWNA oraz aktorka Teatru Dramatycznego w Białymstoku Urszula Szmidt.

Podczas ostatniej audycji rozmawiałyśmy w kobiecym gronie na temat bycia katoliczką w kontekście  pełnienia różnych ról społecznych.

Gośćmi pierwszej audycji były: Wioletta Kuk i Marlena Zakrzewska. Szczęśliwe żony, formujące się we wspólnocie Dom Jednego Serca, a także współorganizatorki konferencji dla kobiet „Prawdziwe Piękno”. 
Wioletta na co dzień zajmuje się domem i wychowywaniem cudnej Klary. Z  wykształcenia jest ekonomem i teologiem.  Natomiast Marlena zajmuje się medycyną i z zawodu jest lekarzem.

Poniżej odsłuchacie archiwalne odcinki:

02.03.2020 audycja 7

17.02.2020 audycja 6 

21.01.2020 audycja 5

Ubiór i wygląd katoliczki: 06.01.2020 audycja 4 

Coraz bliżej Maryi: 9.12.2019 audycja 3

Kobieta w oczach Boga: 25.11.2019 audycja 2

Bycie katoliczką w aspekcie pełnienia ról społecznych: 28.10.2019 audycja 1

1 komentarz

  1. Poziomka Odpowiedz

    Piękna audycja ❤️ z wartościami!
    Cudowne utwory Iwonki.
    Miło się Was słucha kobietki! 👍

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *