RN
TwitterFacebook

Fatima ciągle aktualna – nowa audycja w 100-lecie objawień fatimskich [AUDIO]

Pierwsze soboty miesiąca, według prośby Matki Bożej Fatimskiej, są poświęcone Niepokalanemu Sercu Maryi. Sto lat temu, w nieznanej nikomu wiosce, wydawać by się mogło na końcu świata, rozpoczęła się wielka historia, która trwa nieustannie i trwać jeszcze będzie.

Trojka dzieci: Łucja, Franciszek i Hiacynta 13 maja 1917 roku spotkali w dolinie Cova da Iria, w Fatimie, Piękną Panią, która przekazała im orędzie dla całego świata. Słowa Maryi, mimo upływu, wieku nie straciły na swej aktualności. Zapraszamy na pierwszosobotni cykl naszych audycji: Fatima ciągle aktualna, w których będziemy mogli poznać historię fatimskich objawień, to o czym mówiła Matka Boża i dlaczego szczególnie dziś orędzie fatimskie ludzie XXI wieku powinni przyjąć jak najszybciej.

xMS

4 komentarzy

 1. Łukasz Odpowiedz

  Z tego co kojarze to Hiacynta nie slyszala Matki Bozej. Widziala ja tylko jak Franciszek. Tylko Łucja rozmawiala z Matka Boza i przekazywala swoim kuzynom to, co Maryja mowiła. Dziekuje za te audycje. Super pomysł. Pozdrawiam.

  1. ks. Marcin Odpowiedz

   Hiacynta słyszała Matkę Bożą, ale z Nią nie rozmawiała. W lipcu Matka Boża, kiedy przekazała tajemnice powiedziała: „Nikomu o tym nie mówcie, Franciszkowi możecie”. Łucja w swoich relacjach opowiadała, że były z Hiacyntą zdziwione, że Franciszek nie słyszał Pięknej Pani.

  1. ks. Marcin Odpowiedz

   O tym też będziemy mówić, cierpliwości:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *