RN
TwitterFacebook

Ciechanowiec: Baza noclegowa Muzeum Rolnictwa ponownie dostępna

Muzeum Rolnictwa zaprasza turystów do dłuższego pobytu na terenie kompleksu – Miło nam poinformować, że baza noclegowa jest już dostępna dla turystów – informują pracownicy instytucji. Informacje dotyczące rezerwacji i wolnych terminów można uzyskać pod nr tel. (86) 277 13 28.

Przypominamy, że Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu już w maju udostępniło częściowo ekspozycje dla turystów. Na terenie muzeum w czasie trwania epidemii obowiązują nowe zasady. To m.in. obowiązek zakrywania nosa i ust, ograniczona liczba osób przebywających na terenie muzeum. Obiektów muzealnych nie zwiedzimy z przewodnikiem. 

Przy zachowaniu wymaganych zasad można już zwiedzać m.in. pawilon maszyn i narzędzi rolniczych, trzy chaty wiejskie, dworek drobnoszlachecki, dwór ziemiański z ekspozycją Muzeum Pisanki i Gabinetem I. Pieńkowskiego, kościół pw. Wszystkich Świętych, ogrody roślin leczniczych i roślin miododajnych, młyn wodny i ciąg spichlerzy (z zewnątrz).

Więcej informacji o ofercie Muzeum Rolnictwa i o nowych zasadach zwiedzania znajduje się na stronie, link do strony: Muzeum Rolnictwa.

Wrota Podlasia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *