RN
TwitterFacebook

Gmina Nowe Piekuty: Uroczysta inauguracja Klubu Seniora [FOTO]

Z końcem stycznia w Izbie Tradycji Regionalnej Rolnictwa w Nowych Piekutach odbyła się uroczysta inauguracja Klubu Seniora. Klub liczy 60. członków i działa pod opieką Gminnego Ośrodka Kultury w Nowych Piekutach.

W uroczystości wzięli udział również zaproszeni goście min. Radni Powiatu Wysokomazowieckiego, przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem, Radni Gminy Nowe Piekuty, pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, Urzędu Gminy oraz Gminnego Ośrodka Kultury w Nowych Piekutach.

Uroczystego otwarcia klubu dokonał Pan Marek Kaczyński Wójt Gminy Nowe Piekuty, który w swoim wystąpieniu wyraził zadowolenie z tak dużej frekwencji i zainteresowania Seniorów. Następnie, krótką prelekcję na temat bezpieczeństwa i oszustw przeprowadziła asp. Anna Zaremba z Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem. Po czym wspólnemu kolędowaniu przewodził chór „Swojskie melodie” z Nowych Piekut. Do późnych godziny popołudniowych trwały rozmowy, wspomnienia  i snucie wspólnych „klubowych” planów na przyszłość.

Inauguracja odbyła się 28 stycznia, a kolejne spotkanie zaplanowano na 17 lutego 2020 r.

UG Nowe Piekuty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

9 − 9 =