TwitterFacebook

Lubię, bo polskie: MLEKOVITA z nagrodą ,,Najlepszy polski produkt eksportowy 2017’’ Polskiego Radia S.A.

MLEKOVITA, firma o długoletniej tradycji i ugruntowanej marce nie tylko na rynku polskim, ale również zagranicznym, jest największym polskim eksporterem produktów mleczarskich. Praca wkładana w rozwój handlu zagranicznego została po raz kolejny doceniona – produkty mleczarskie marki MLEKOVITA zostały uhonorowane jako „Najlepszy polski produkt eksportowy 2017” w rankingu Polskiego Radia LUBIĘ, BO POLSKIE

Najważniejszym celem zorganizowanego przez Polskie Radio S.A. Rankingu LUBIĘ, BO POLSKIE jest promowanie polskich produktów i usług, a także wspieranie rodzimych przedsiębiorców, których praca, talent i zaangażowanie stoją u podstaw sukcesu krajowej gospodarki.

Kampania informacyjna konkursu ma rozniecać patriotyzm gospodarczy Polaków, w tym postawy, które sprzyjają nabywaniu produktów w sposób uwzględniający miejsce ich pochodzenia – słuchacze Polskiego Radia dowiadują się dzięki niej, w jakiej mierze zakup polskich produktów i korzystanie z usług polskich przedsiębiorców wpływają na koniunkturę gospodarczą oraz jak przekłada się to na wymierne korzyści dla społeczeństwa. Patronatem honorowym ranking objęło Ministerstwo Rozwoju.

MLEKOVITA w rankingu LUBIĘ, BO POLSKIE zwyciężyła w kategorii „Najlepszy polski produkt eksportowy 2017”. Wyboru zwycięzców dokonała specjalnie powołana Kapituła pod przewodnictwem Arkadiusza Ekierta, Redaktora Naczelnego Naczelnej Redakcji Gospodarczej Polskiego Radia.

MLEKOVITA jako największy polski eksporter produktów mleczarskich podbija serca i podniebienia światowych konsumentów od 1989 roku. Posiadając szerokie możliwości eksportowe, firma dynamicznie się rozwija i aktualnie posiada uprawnienia eksportowe do 144 krajów na wszystkich kontynentach: w Europie, Azji, Afryce, Australii oraz obu Amerykach: Północnej i Południowej (28 państw Unii Europejskiej i 116 poza UE). Co roku MLEKOVITA eksportuje ponad 30% swojej produkcji na rynki całego świata i z uwagi na szerokie zainteresowanie rynków zewnętrznych sukcesywnie pracuje nad pozyskiwaniem nowych rynków zbytu.

Dzięki konsekwentnej pracy w zakresie handlu zagranicznego utrzymuje bardzo dobrą kondycję eksportową, jednak nie byłoby to możliwe bez pracy nad najwyższą jakością produktów – wzrost eksportu polskich produktów mleczarskich i żywności w ogóle jest możliwy właśnie dzięki temu, że nasze produkty są najwyższej jakości na świecie i to swoją jakością zdobywają tak liczne rynki świata. Potwierdzeniem tej najwyższej jakości produktów oferowanych przez firmę jest właśnie 1. miejsce produktów mleczarskich marki MLEKOVITA w kategorii „Najlepszy polski produkt eksportowy 2017”.

Inf. prasowa MLEKOVITA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *