TwitterFacebook

Mleko Wypasione w butelce „Przebojem FMCG 2018”

Mleko Wypasione w innowacyjnej butelce z rączką triumfowało w XI edycji Konkursu Przebój FMCG, zajmując 1. miejsce w głosowaniu detalistów i dystrybutorów z branży spożywczej.

Plebiscyt, którego organizatorem jest magazyn „Życie Handlowe”, co roku jest przeprowadzany w dwóch etapach. W pierwszym 12-osobowe jury konkursowe, złożone z profesjonalistów branży spożywczej, ocenia produkty według kryteriów: opakowanie produktu, adekwatność ceny do jakości, innowacyjność produktu, wsparcie sprzedaży, dostępność produktu. Nominowane w wyniku oceny jurorów wybrane produkty zyskały nominacje do drugiego etapu, w którym głosy oddawali przedstawiciele handlu detalicznego i hurtowego. To oni wiedzą najlepiej, jakie produkty zyskują uznanie w oczach konsumentów, a swoimi głosami wyznaczają pozycje poszczególnych firm na rynku.

Pierwsze miejsce i tytuł „Przebój FMCG 2018” w kategorii „Mleko i napoje mleczne” zajęło mleko Wypasione, oferowane w innowacyjnej butelce z tworzywa HDPE, które jest przyjazne środowisku naturalnemu i chroni mleko przed światłem. Butelka posiada wygodną rączkę, idealnie dopasowaną do dłoni. Dodatkowa membrana pod zakrętką zapewnia higienę otwierania. Produkowane według najnowocześniejszej technologii jest nie tylko wyśmienite w smaku, ale również zachowuje wszystkie wartości odżywcze i biologiczne naturalnego mleka, m.in. bogactwo wapnia i pełnowartościowego białka.

Mleko Wypasione nie zawiera konserwantów, sztucznych barwników i modyfikacji genetycznych (GMO) – pochodzi od krów, które karmione są paszami naturalnymi, wolnymi od GMO. Polecane konsumentom w każdej grupie wiekowej, zwłaszcza w codziennej diecie dzieci ze względu na dużą naturalną zawartość wapnia, niezbędnego dla prawidłowego rozwoju kości i zębów. Mleko Wypasione jest doskonałe do bezpośredniego spożycia lub jako dodatek do zup mlecznych, budyniów, ciast, placków, kawy, herbaty, naleśników.

Inf. prasowa SM MLEKOVITA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *