RN
TwitterFacebook

Powiat wysokomazowiecki. Mieli narkotyki i plantację roślin konopnych. Zostali zatrzymani

Wysokomazowieccy kryminalni zatrzymali podejrzanych o posiadanie plantacji i narkotyków. Zabezpieczono przy nich ponad 100 gram amfetaminy oraz 8 sztuk roślin konopi, a także przyrządy służący do wytwarzania narkotyków. 21-latek oraz 24-latek usłyszeli już zarzuty. Teraz ich dalszym losem zajmie się sąd.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, wkroczyli w miniony czwartek (21.05.) na jedną z posesji w powiecie wysokomazowieckim. Funkcjonariusze podejrzewali, że mieszkający tam bracia mogą posiadać narkotyki.

– Przypuszczenia kryminalnych potwierdziły się. Policjanci w pokoju 24-latka w biurku ujawnili przeszło 100 gram amfetaminy,  a także przyrządy do wytwarzania narkotyków. W pomieszczeniach gospodarczych natomiast ujawnili plantację 8 krzaków konopi innych niż włókniste należące do 21-latka – mówi asp. Anna Zaremba, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem. 

Wstępne badania narkotesterem wykazały, że zabezpieczone substancje to marihuana i amfetamina. Mężczyźni zostali zatrzymani i usłyszeli już zarzuty. Teraz ich dalszym losem zajmie się sąd.

KPP Wysokie Maz. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *