TwitterFacebook

Powiat wysokomazowiecki. Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie rodzinnej tragedii w m. Osipy Zakrzewizna

Jest prokuratorskie śledztwo w sprawie zabójstwa córki oraz namowy bądź udzielenia pomocy do targnięcia się na własne życie matki, których ciała znaleziono w jednym z domów w miejscowości Osipy Zakrzewizna (gmina Wysokie Mazowieckie). Odkrycia dokonał ojciec i mąż kobiet.

Do tragedii doszło w sobotę, 14 grudnia. Z informacji jakie dotarły do policjantów, wynikało że mężczyzna po powrocie do domu odnalazł ciała swojej 53-letniej żony i 22-letniej córki. Dzisiaj Prokuratura Rejonowa w Wysokiem Mazowieckiem poinformowała o wszczęciu śledztwa. Jak wynika z ustaleń, 22-latka została uduszona a 53-latka zmarła poprzez powieszenie. Poniżej oficjalny komunikat w tej sprawie:

Prokuratura Rejonowa w Wysokiem Mazowieckiem w dniu 16 grudnia 2019 roku wszczęła śledztwo w sprawie zaistniałego w dniu 14 grudnia 2019 roku w miejscowości Osipy Zakrzewizna zabójstwa 22-letniej Weroniki J. poprzez jej uduszenie, tj. o czyn z art. 148§ 1 kk oraz w sprawie namowy bądź udzielenia pomocy do targnięcia się na własne życie w dniu 14 grudnia 2019 roku przez 53-letnią Małgorzatę J. poprzez powieszenie, tj. o czyn z art. 151 kk.
 
Z dotychczasowych ustaleń wynika, iż zwłoki kobiet ujawnione zostały w dniu 14 grudnia 2019 roku w domu mieszkalnym w miejscowości Osipy Zakrzewizna około godz. 14.30. Na miejscu zdarzenia przeprowadzono oględziny. Trwają czynności zmierzające do wyjaśnienia okoliczności zdarzenia. Zwłoki zostały zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji i ustalenia bezpośredniej przyczyny zgonu.
 
red. pg/Podlaska Policja/Prokuratura Okręgowa w Łomży

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *